Другите за нас

ДИМИТЪР ХРИСТОВ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО ТАЕКУОН-ДО ITF 2015

На започналото днес европейско първенство по Таекуон-до ITF в гр.Андрия, Италия състезателя на "ABC FIGHT CLUB" Димитър Христов спечели златния медал на форма за III дан в конкуренция от 16 състезателя.

В първата среща Димитър Христов преодоля Том Харис от Уелс, след това прдставителя на Англия Томас Бридж, на полу-финала се наложи над Димитриос Зисопоулос Гърция и на финала победи категорично с 5:0 съдийски гласа чеха Ян Радина.
  Димитър Христов е IIдан по Таекуон-до ITF, многократен републикански шампион, европейски шампион от 2012г., носител на много медали от световни и европейски първенства по таекуон-до ITF.

Държавен шампион по кик бокс през последните 3 години стилове лайт и кик лайт контакт. Завършил националната спортна академия"Васил Левски" гр.София, специалност "Таекуон-до", състезател и инструктор в "ABC FIGHT CLUB".

Публикувана на: 2015-04-30 20:25:16 ч.