Другите за нас

С УЧАСТИЕ В KING OF TAEKWON-DO ПРИКЛЮЧИ СЪСТЕЗАТЕЛНАТА ГОДИНА

С турнира European King of Taekwon-do в Солун завърши състезателната година за АВС Файт клуб.

С участие в големия международен турнир European King of Taekwon-do в Солун, Гърция, завърши състезателната година за АВС Файт клуб. Състезанието се проведе на 10 и 11 декември 2016 г.

От АВС Файт клуб участие взеха Виктория Йорданова при жените, Таня Джалалиева при девойките и Елена Любомирова и Калоян Кирилов при децата. Всички изиграха добри срещи, а при децата 12 - 13 години категория до 38 кг Елена Любомирова спечели златния медал.

Състезанието се проведе в дисциплината спаринг индивидуално и отборно. European King of Taekwon-do се организира за четвърта поредна година. Участваха състезатели от Аржентина, Гърция, Словения, България, Испания, Босна и Херцеговина, Сърбия, Албания, Чехия.

Публикувана на: 2016-12-13 14:30:27 ч.