Другите за нас

ТРИ ТАЕКУОН-ДО ТУРНИРА ЗА МЕСЕЦ

Състезатели на ABC FIGHT CLUB участваха успешно в три турнира по таекуон-до през изминалия месец май

Състезатели на ABC FIGHT CLUB участваха успешно в три турнира по таекуон-до през изминалия месец май. На 7 и 8 май в Солун, Гърция се проведе осмото издание на Open турнира King of Taekwon-do. На 21 май в Панагюрище се проведе Държавното първенство по таекуон-до в дисциплините спаринг, силов тест и специална техника. На 28 май в Зворник, Босна и Херцеговина, се проведе Open турнир. Участваха предимно  деца и юноши от таекуон-до групата на Амалия Колева в 29 ДКЦ в ж.к. "Гоце Делчев". Всички изиграха по няколко срещи на тул и спаринг и спечелиха медали в своите категории.

Екатерина Иванова стана държавен шампион за първи път на жени на спаринг до 57 кг. Добре се представиха също Борис Ангелов на юноши 16 - 17 г., както и при децата Арон Лачовски, Емил Бецински, Теодор Тошев, Росен Милев.

На турнира в Босна и Херцеговина 12-годишният Арон Лачовски спечели и купата при 11-13-годишните момчета с две първи места на тул до зелен колан и на спаринг до 40 кг.

Публикувана на: 2022-06-06 12:03:38 ч.