Другите за нас

Fight news: Шест медала за шестима участници на държавното по кик бокс (2015 г.)

Пет златни и един бронзов медал спечелиха шестимата състезатели от „АBC Fight Club“, които участваха на Държавното първенство по кик бокс в стилове лоу кик и киклайт контакт

7 април 2015 г.

Пет златни и един бронзов медал спечелиха шестимата състезатели от столичния „АBC Fight Club“, които участваха на Държавното първенство по кик бокс в стилове лоу кик и киклайт контакт, което се проведе в Шумен на 4 и 5 април, съобщиха от клуба.

При 13 – 14-годишните Николай Василев победи убедително съперниците си в категория до 47 кг стил кик лайт и спечели златния медал.

При девойките дебют направи Валентина Тодорова, която с атрактивна техника и активна игра, спечели и двете срещи и първото място в категория до 46 кг кик лайт. Другата представителка при девойките в категория до 50 кг – Ерика Станоева остана с бронзов медал.

При юношите Калоян Христов също направи дебют в категория до 63 кг кик лайт и с отлична игра, победи в двете срещи се окичи със златния медал. Другият представител при юношите Мартин Костурков за първи път се качи на ринг стил лоу кик в категория до 69 кг и постигна убедителна победа на финала с 3:0 съдийски гласа над представителя на Враца.

Световният и европейски шампион по кик бокс Дюк Нуамеруе представи „АBC Fight Club“ при мъжете в категория до 89 кг кик лайт, където с много атрактивна игра, спечели златото след две срещи.

Публикувана на: 2021-04-13 09:19:09 ч.